Doğru Makyaj Teknikleri

Makyaj kesinlikle bir kadın için vazgeçilmez konulardan bir tanesidir. Ancak etrafınıza baktığınız da acaba ciddi anlamda kaç kadın gerçekte makyaj yapmayı biliyor. Makyaj yapmak becerisi isteyen ve de tekniğine uygun bir şekilde yapıldığında bir bayanı olduğundan da güzel gösteren en önemli konulardan biridir. Yüzünüze yapacağınız küçük bir dokunuşla yüzdeki tüm kusurların kapanmasına neden olabilir ve […] The post Doğru Makyaj Teknikleri appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 20 March 2017 | 6:18 pm

MyJEST Kapandı mı

Oyunun sanal dünyasında her gün bir devir açılıyor ve bir devir kapanıyor. Geçtiğimiz zamanlarda oldukça popüler olan MyJest.Com Google’a karşı yenik düştü ve kara listeye girdi sonunda. Hem ne demişler “çekirge bir sıçrar iki sıçrar” gerisi malumunuz.  Google amcanın “arama algoritma”sından kaçamayan bir site daha tarihe karışmış oluyor. Neydi Bu MyJest.Com ? Okey, 101 , […] The post MyJEST Kapandı mı appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 6 February 2017 | 7:29 pm

2017 Bilgisayar Oyunları

2017 Bilgisayar Oyunları En iyi dedikmi akla ilk gelen site Eniyi.Xyz incelemelerine göre geçmişten günümüze bilgisayar oyunları hem görsellik açısından hem oyun zevki açısından katlanarak gelişmiştir denilebilir. İlk çıkan atari tarzı oyunlardan günümüzün devasa oyunlarına gelinceye değin bilgisayar oyunları görsellik, senaryo ve diğer bir çok açıdan oyuncu beklentilerini karşılar hale gelmiştir. Günümüzde bilgisayar oyunları devasa […] The post 2017 Bilgisayar Oyunları appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 6 February 2017 | 5:25 pm

Resimli 2017 Yılbaşı Sözleri Mesajları

Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar! Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de? Noel Baban… Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hıç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. […] The post Resimli 2017 Yılbaşı Sözleri Mesajları appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 29 December 2016 | 9:03 am

Chrome Flash Player Sorunu

Chrome Flash Player Sorunu, Google Chrome tarafından Mac, Linux ve Windows için sunulan Chrome 55 sürümüyle birlikte, Adobe Flash yerine HTML5′, varsayılan hale getirme planını tamamen gerçekleştirdi. Bununla birlikte bircok flash sohbet ve flash okey siteleri tarih olmak üzere. Daha önce de açıklandığı üzere Adobe Flash’ın yerine HTML5’i varsayılan hale getirme planları için duyurular daha […] The post Chrome Flash Player Sorunu appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 4 December 2016 | 1:13 pm

Resimli Öğretmenler Günü Mesajları ve Sözleri

Resimli Öğretmenler Günü, öğretmenliği meslek olarak icra eden öğretmenlerimizi onurlandırmak ve şereflendirmek için ifşa edilen etkinliklerin düzenlendiği bir kutlama (saygı) günüdür. Türkiye’de her 24 Kasım Öğretmenler günü olarak kutlanır. Çalınmamış sorular ve gasp edilmemiş haklarla vatan sevdalısı gençler yetiştiren bütün eğitimcilerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun. Facebook, instagram ve twitter’da resimli öğretmenler günü mesajlarımızı paylaşarak bize destek […] The post Resimli Öğretmenler Günü Mesajları ve Sözleri appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 23 November 2016 | 4:43 pm

Kurban Bayramı Resimli Güzel Tebrik Mesajları

Kurban bayramı artık geldi! Buyrun en güzel resimli kurban bayramı mesajları Ve sonunda kurban bayramı geldi, sevdiklerimizin bayramını kutlayabileceğimiz en güzel bayram mesajları, bayramda yazabileceginiz en güzel bayram sözlerini yazımızda sizler için paylaşırıyoruz. Facebook ve Twitter aracalığı ile aile ve sevdiklerinize güzel resimli bayram mesajları yollamanız için sitemize resimleri topladık .Bu bayramda da sevdiklerimizle yüz […] The post Kurban Bayramı Resimli Güzel Tebrik Mesajları appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 11 September 2016 | 5:38 pm

Metnay Okey Oyna

Bu yazımızda her oyun sitesinde olduğu gibi sizlere sitemizde ki metnay okey salonundan bahsedeceğiz. Okey oyna, 101, 51, Batak, Çanak Okey Oyna başlıklarıyla Google aramalarında geçen bu oyun sitesi oldukça eğlenceli gözüküyor. Tabii ki eğlence sohbetle başlar okey sitelerinde sohbet ederek oyunu eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz. Sizlere metnay okey hakkında bir açıklama yapacak olursak; Site açıklaması: Türkiye’nin […] The post Metnay Okey Oyna appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 1 September 2016 | 7:32 am

İstaka.NET Okey Genel Salon

Istaka.NET hakkında kısa bilgiler içeren yazımızı okumaktasınız. Bu makale sadece Okey Salonları kategorisinde olup sadece site hakkında belirgin bilgiler vermektedir. Site Başlığı: ISTAKA.NET, Bedava Okey Oyna, ıstaka Okey Oyna Açıklaması: Türkiyenin En güzel Okey Oynama Sitesi Okey Oyunu Oyna Sevenlerin Buluşma Adresi ıstaka okey Anahtar Kelimeleri: ıstaka, ıstaka okey, okey, okey oyna, istaka.net, okey oyunu oyna, bedava okey […] The post İstaka.NET Okey Genel Salon appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 2 August 2016 | 1:08 pm

Mobil Okey Oyunu Cep Telefonundan Okey Oyna

Mobil okey oyunu oynamak mı istiyorsun? O zaman okeyy.net adresinde mobil okey salonlarımıza giriş yapın ve yeni mobil okey sistemi ile oyun deneyiminizi arttırın! Sizlere mobil okey oyunu hakkında biraz bilgi vereceğiz. Lütfen dikkatlice okey oyunumuz hakkında yazdıklarımı okuyunuz… Mobil Okey Oyunu Hakkında Telefon da okey oynamak artık çok basit. Mobil olan okey oyunumuza isterseniz […] The post Mobil Okey Oyunu Cep Telefonundan Okey Oyna appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 23 July 2016 | 8:23 pm