Resimli 2017 Yılbaşı Sözleri Mesajları

Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar! Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de? Noel Baban… Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hıç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. […] The post Resimli 2017 Yılbaşı Sözleri Mesajları appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 29 December 2016 | 9:03 am

Chrome Flash Player Sorunu

Chrome Flash Player Sorunu, Google Chrome tarafından Mac, Linux ve Windows için sunulan Chrome 55 sürümüyle birlikte, Adobe Flash yerine HTML5′, varsayılan hale getirme planını tamamen gerçekleştirdi. Bununla birlikte bircok flash sohbet ve flash okey siteleri tarih olmak üzere. Daha önce de açıklandığı üzere Adobe Flash’ın yerine HTML5’i varsayılan hale getirme planları için duyurular daha […] The post Chrome Flash Player Sorunu appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 4 December 2016 | 1:13 pm

Resimli Öğretmenler Günü Mesajları ve Sözleri

Resimli Öğretmenler Günü, öğretmenliği meslek olarak icra eden öğretmenlerimizi onurlandırmak ve şereflendirmek için ifşa edilen etkinliklerin düzenlendiği bir kutlama (saygı) günüdür. Türkiye’de her 24 Kasım Öğretmenler günü olarak kutlanır. Çalınmamış sorular ve gasp edilmemiş haklarla vatan sevdalısı gençler yetiştiren bütün eğitimcilerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun. Facebook, instagram ve twitter’da resimli öğretmenler günü mesajlarımızı paylaşarak bize destek […] The post Resimli Öğretmenler Günü Mesajları ve Sözleri appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 23 November 2016 | 4:43 pm

Kurban Bayramı Resimli Güzel Tebrik Mesajları

Kurban bayramı artık geldi! Buyrun en güzel resimli kurban bayramı mesajları Ve sonunda kurban bayramı geldi, sevdiklerimizin bayramını kutlayabileceğimiz en güzel bayram mesajları, bayramda yazabileceginiz en güzel bayram sözlerini yazımızda sizler için paylaşırıyoruz. Facebook ve Twitter aracalığı ile aile ve sevdiklerinize güzel resimli bayram mesajları yollamanız için sitemize resimleri topladık .Bu bayramda da sevdiklerimizle yüz […] The post Kurban Bayramı Resimli Güzel Tebrik Mesajları appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 11 September 2016 | 5:38 pm

Metnay Okey Oyna

Bu yazımızda her oyun sitesinde olduğu gibi sizlere sitemizde ki metnay okey salonundan bahsedeceğiz. Okey oyna, 101, 51, Batak, Çanak Okey Oyna başlıklarıyla Google aramalarında geçen bu oyun sitesi oldukça eğlenceli gözüküyor. Tabii ki eğlence sohbetle başlar okey sitelerinde sohbet ederek oyunu eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz. Sizlere metnay okey hakkında bir açıklama yapacak olursak; Site açıklaması: Türkiye’nin […] The post Metnay Okey Oyna appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 1 September 2016 | 7:32 am

İstaka.NET Okey Genel Salon

Istaka.NET hakkında kısa bilgiler içeren yazımızı okumaktasınız. Bu makale sadece Okey Salonları kategorisinde olup sadece site hakkında belirgin bilgiler vermektedir. Site Başlığı: ISTAKA.NET, Bedava Okey Oyna, ıstaka Okey Oyna Açıklaması: Türkiyenin En güzel Okey Oynama Sitesi Okey Oyunu Oyna Sevenlerin Buluşma Adresi ıstaka okey Anahtar Kelimeleri: ıstaka, ıstaka okey, okey, okey oyna, istaka.net, okey oyunu oyna, bedava okey […] The post İstaka.NET Okey Genel Salon appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 2 August 2016 | 1:08 pm

Mobil Okey Oyunu Cep Telefonundan Okey Oyna

Mobil okey oyunu oynamak mı istiyorsun? O zaman okeyy.net adresinde mobil okey salonlarımıza giriş yapın ve yeni mobil okey sistemi ile oyun deneyiminizi arttırın! Sizlere mobil okey oyunu hakkında biraz bilgi vereceğiz. Lütfen dikkatlice okey oyunumuz hakkında yazdıklarımı okuyunuz… Mobil Okey Oyunu Hakkında Telefon da okey oynamak artık çok basit. Mobil olan okey oyunumuza isterseniz […] The post Mobil Okey Oyunu Cep Telefonundan Okey Oyna appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 23 July 2016 | 8:23 pm

Okey Gece

Okey Gece Genel Salon Oyun oynamak için gezindiğimiz web sitelirinden biri olan okeygece.com sitesi kapanması ile birlikde okeyy.net ‘de buluşan oyuncuları kendi web sitemizde buluşturmaya devam ediyoruz. Hayatın sıkıntılarından kaçmak için her gün farklı okey sitesi gezen arkadaşlarımıza geçitli oyun hizmetleri vermek için kolları sıvadık ve okey salonları ile başlangıcımızı 2010 yılından beri devam ettirmekteyiz. Geçen […] The post Okey Gece appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 24 March 2016 | 12:59 pm

Rakip Okey Oyna

Rakip Oyna Oyunu Oyna Çoğu kişi boş vakitlerini ailesi yada arkadaşlarıyla geçirir. Fakat aile ve arkadaşlarından uzak olan insanlarında sayısı oldukça fazladır. Eskiden telefon aracılığı ile yakınlarına ulaşan insanlar şimdi teknolojinin sayesinde aileleri ile görüntülü bir şekilde konuşabiliyor. Sizlere rakip okey oynarken arkadaşlarınızla veya ailelerinizle eğlenmenin kolaylığını sunuyoruz. Sitemizde yakınlarınız ile oyun oynaya bilir ve sohbet ederken […] The post Rakip Okey Oyna appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 23 March 2016 | 1:56 am

14 Şubat için Resimli Aşk Sözleri Mesajları

14 Şubat 2016 Sevgililer gününe girdiğimiz bu güzel günde sevdiklerinize cep telefonlarından mobil tabletlerden yada facebook ve twitter‘dan resimli sevgili günü mesajları göndermeyi unutmayın. Aşkımın ortağı kalbimin sahibi, Ruhumun eşi olduğun için teşekkürler sana, Girip hayatıma bana dünyaları verdiğin için, Teşekkürler sana… Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek […] The post 14 Şubat için Resimli Aşk Sözleri Mesajları appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 13 February 2016 | 4:25 pm