Kramponların Futbol Kariyeri İçin Önemi 

Futbol yalnızca ülkemizde değil aynı zamanda dünyada da en fazla tercih edilen spor dallarından bir tanesi olarak ön plana çıkmakta. Öyle ki çok küçük yaşlardan itibaren çocuklar futbol oynayarak bu alanda gelişmeye çalışıyorlar. Fakat birçok kişi futbol oynamak için yalnızca bilindik tarzda yani futbol kabiliyetinin bu aşamada yeterli olacağını düşünüyorlar. Böyle olunca da istedikleri gibi ilerleyemiyorlar. Bu […] The post Kramponların Futbol Kariyeri İçin Önemi  appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 31 October 2017 | 1:00 pm

Baba Okey Oynar Mı?

“Baba okey oynar mı?” Diye soran çocuklar var mı acaba? 7’den 70’e her kesimden insanların oynadığı okey oyunu tabii ki sevgili babalarımızında tutkusu. Kahvehanede de severek oynadıkları bu oyun sayesinde boş vakitlerini arkadaşları ile oyun oynayarak geçiren babalarımız mazide kalmış gibi. Çünkü artık herkes ( babalarımızda ) internetde okey oynayarak vakit geçiriyorlar. Sosyalleşme adı altında […] The post Baba Okey Oynar Mı? appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 17 April 2017 | 9:12 am

Doğru Makyaj Teknikleri

Makyaj kesinlikle bir kadın için vazgeçilmez konulardan bir tanesidir. Ancak etrafınıza baktığınız da acaba ciddi anlamda kaç kadın gerçekte makyaj yapmayı biliyor. Makyaj yapmak becerisi isteyen ve de tekniğine uygun bir şekilde yapıldığında bir bayanı olduğundan da güzel gösteren en önemli konulardan biridir. Yüzünüze yapacağınız küçük bir dokunuşla yüzdeki tüm kusurların kapanmasına neden olabilir ve […] The post Doğru Makyaj Teknikleri appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 20 March 2017 | 6:18 pm

MyJEST Kapandı mı

Oyunun sanal dünyasında her gün bir devir açılıyor ve bir devir kapanıyor. Geçtiğimiz zamanlarda oldukça popüler olan MyJest.Com Google’a karşı yenik düştü ve kara listeye girdi sonunda. Hem ne demişler “çekirge bir sıçrar iki sıçrar” gerisi malumunuz.  Google amcanın “arama algoritma”sından kaçamayan bir site daha tarihe karışmış oluyor. Neydi Bu MyJest.Com ? Okey, 101 , […] The post MyJEST Kapandı mı appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 6 February 2017 | 7:29 pm

2017 Bilgisayar Oyunları

2017 Bilgisayar Oyunları En iyi dedikmi akla ilk gelen site Eniyi.Xyz incelemelerine göre geçmişten günümüze bilgisayar oyunları hem görsellik açısından hem oyun zevki açısından katlanarak gelişmiştir denilebilir. İlk çıkan atari tarzı oyunlardan günümüzün devasa oyunlarına gelinceye değin bilgisayar oyunları görsellik, senaryo ve diğer bir çok açıdan oyuncu beklentilerini karşılar hale gelmiştir. Günümüzde bilgisayar oyunları devasa […] The post 2017 Bilgisayar Oyunları appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 6 February 2017 | 5:25 pm

Resimli 2018 Yılbaşı Sözleri Mesajları

Resimli 2018 yıl başı mesajları Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar! Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de? Noel Baban… Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hıç ümitsiz […] The post Resimli 2018 Yılbaşı Sözleri Mesajları appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 29 December 2016 | 8:03 am

Chrome Flash Player Sorunu

Chrome Flash Player Sorunu, Google Chrome tarafından Mac, Linux ve Windows için sunulan Chrome 55 sürümüyle birlikte, Adobe Flash yerine HTML5′, varsayılan hale getirme planını tamamen gerçekleştirdi. Bununla birlikte bircok flash sohbet ve flash okey siteleri tarih olmak üzere. Daha önce de açıklandığı üzere Adobe Flash’ın yerine HTML5’i varsayılan hale getirme planları için duyurular daha […] The post Chrome Flash Player Sorunu appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 4 December 2016 | 1:13 pm

Resimli Öğretmenler Günü Mesajları ve Sözleri

Resimli Öğretmenler Günü, öğretmenliği meslek olarak icra eden öğretmenlerimizi onurlandırmak ve şereflendirmek için ifşa edilen etkinliklerin düzenlendiği bir kutlama (saygı) günüdür. Türkiye’de her 24 Kasım Öğretmenler günü olarak kutlanır. Çalınmamış sorular ve gasp edilmemiş haklarla vatan sevdalısı gençler yetiştiren bütün eğitimcilerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun. Facebook, instagram ve twitter’da resimli öğretmenler günü mesajlarımızı paylaşarak bize destek […] The post Resimli Öğretmenler Günü Mesajları ve Sözleri appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 23 November 2016 | 4:43 pm

Kurban Bayramı Resimli Güzel Tebrik Mesajları

Kurban bayramı artık geldi! Buyrun en güzel resimli kurban bayramı mesajları Ve sonunda kurban bayramı geldi, sevdiklerimizin bayramını kutlayabileceğimiz en güzel bayram mesajları, bayramda yazabileceginiz en güzel bayram sözlerini yazımızda sizler için paylaşırıyoruz. Facebook ve Twitter aracalığı ile aile ve sevdiklerinize güzel resimli bayram mesajları yollamanız için sitemize resimleri topladık .Bu bayramda da sevdiklerimizle yüz […] The post Kurban Bayramı Resimli Güzel Tebrik Mesajları appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 11 September 2016 | 5:38 pm

Metnay Okey Oyna

Bu yazımızda her oyun sitesinde olduğu gibi sizlere sitemizde ki metnay okey salonundan bahsedeceğiz. Okey oyna, 101, 51, Batak, Çanak Okey Oyna başlıklarıyla Google aramalarında geçen bu oyun sitesi oldukça eğlenceli gözüküyor. Tabii ki eğlence sohbetle başlar okey sitelerinde sohbet ederek oyunu eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz. Sizlere metnay okey hakkında bir açıklama yapacak olursak; Site açıklaması: Türkiye’nin […] The post Metnay Okey Oyna appeared first on Okeyy.NET.

Posted on: 1 September 2016 | 7:32 am